HKS YAPI ELEMANLARI SAN. VE TİC. A.Ş, kapı ve pencere aksesuar sektörünün dünya çapındaki öncü firmaları; HAUTAU Gmbh ve WINKHAUS Gmbh firmalarının, TÜRKİYE, TÜRKİYE CUMHURİYETLERİ, İRAN, SURİYE, FAS, CEZAYİR distribütörlüğünü almış ve 2007 yılında kurulmuş bir firmadır.

             HKS, uzman kadrosu ve sektörde eşi bulunmayan geniş ürün yelpazesi ile iş ortaklarının ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun çözümleri tek elden sunar. Ürünlerinde güvenilirlik, tecrübe ve yenilik gibi değerleri ile ön plana çıkan HKS, kapı ve pencere üretiminde kullanılan bağlantı elemanları ve donanımları, mimari donanımlar, elektronik sistemler ve teknik danışmanlık alanlarında uzmanlaşmıştır. 

            HKS firması,  Ataşehirde 1300 m2 lojistik alanıyla, Hautau(sürme sistemleri ), Winkhaus (kapı pencere aksesuarları), Vite(montaj ve bağlantı elemanları), SFS Intec(menteşeler) ve Hoppe(kapı ve pencere kolları) depo stoklarıyla hizmet vermektedir. İstanbul depomuzda binlerce ürün gerek bir adet, gerekse proje adetlerinde sizlere anında sunulmak üzere stoklanmaktadır.

HKS Depo

Products

Products

Products

HKS Depo

HKS Depo

HKS Depo

HKS Depo

HKS